• فرم درخواست رزرو تور : 

1 ) لطفا موارد ذیل را با دقت و کامل وارد نمایید .

2 ) در صورت مغایرت مشخصات خواسته شده تمامی مسئولیت آن با درخواست کننده ( نماینده مسافرین ) خواهد بود و شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین در این مورد هیچگونه مسئولیتی ندارد .

3 ) در صورت ورود اشتباه مشخصات ( ایرلاین ، هتل و مسئولین تور ) مسافر را پذیرش نخواهند کرد و هزینه اصلاحیه از مسافر اخذ خواهد شد و در غیر اینصورت تور شما سوخت خواهد شد .

4 ) مسئولیت کنترل پاسپورت از جهت ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر و از بابت اعتبار پاسپورت بر عهده درخواست کننده می باشد و شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین در این مورد هیچگونه مسئولیتی ندارد .

  • در تور داخلی تصویر کارت ملی و در تور خارجی تصویر صفحه اول مسافر پاسپورت ارسال شود .
    فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, jpeg, pdf.
18,990,000تومان

7 شب و 8 روز

کشور بلغارستان بسیار زیبا و دیدنی است و در سال های اخیر بسیار مورد توجه گردشگران قرار گرفته است که با استفاده از تورهای وارنا بلغارستان در تابستان 1400 می توانید به این کشور سفر کرده و علاوه بر جاذبه های گردشگری با فرهنگ تلفیقی ترکی و اروپایی مردم بلغارستان آشنا شوید .
5,300,000تومان

3 شب و 4 روز

ارمنستان کشوری کوچک در همسایگی شمال غربی ایران است . شهر ایروان ، پایتخت این کشور محسوب می شود . از میان جمعیت حدود سه میلیون نفری ارمنستان حدود یک میلیون نفر آن در این شهر زیبا زندگی می کنند .
6,795,000تومان

3 شب و 4 روز

امروزه آوازه دبی در سراسر دنیا پیچیده است ، هر ساله میلیون ها گردشگر از کشورهای مختلف برای دیدن این بندر به آن سفر می کنند . دبی پرجمعیت­ ترین شهر امارات است و علاوه بر مکان های زیبا برای گردشگران ، هر ساله رویدادهای بسیار بزرگی هم در آن برگزار می گردد