تمامی وب ‌سایت های شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران ، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌ نمایند .

 

قوانین ، شرایط و ضوابط عمومی :

اطلاعات شخصی کـاربران در وب ‌سایت های شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین کاملاً محرمانه اسـت و این شرکت تـمام تـلاش خود را برای محـافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کند لـذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران ، کاربر می بایست تعهد دهد تا عامل تلاش جهـت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سـایت نبوده و هیچ ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد  ، ضمناً کاربر متعهد می گردد که در صورت اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات وب سایت های شرکت توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به این شرکت اطلاع دهد   .

1 ) تنها دارنده نام کاربری و رمز عبور بعنوان عضو وب سایت محسوب می شود و مسئولیت استفاده و حفاظت از رمز عبور و نام کاربری به عهده ی مشتری می باشد و همچنین هرگونه دریافت سفارش خدمات و پشتیبانی از طریق آن نام کاربری و رمز عبور صورت می گیرد .

2 ) کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت ‌نام و رزرو به صورت صحیح در وب ‌سایت وارد نماید و در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست ، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ کاربر خواهد بود .

3 ) کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغـییر در مشـخصـات فردی خود را در اسـرع وقت در وب‌ سایت های شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین اصلاح نماید ، در غیر این‌صـورت این شرکت هیچ مسئولیتی در قبـال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت .

4 ) وب ‌سایت های شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین به عنوان واسطه و عرضه کننده و فروشنده اینترنتی خدمات سفر می باشد و هیچگونه مسئولیتی در قبال خدماتی که مستقیماً توسط این شرکت ارائه می گردد شامل کیفیت خدمات ، شرایط و کنسلی ، تاخیر و یا تعجیل پرواز و … بر عهده نخواهد داشت .

 

  • هرگونه استفاده و یا سوء استفاده از نماد تجاری ( لوگو ) و نام شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین ، اطلاعات وب سایت های اینتـرنتی ، انجام مکاتبه از طرف شرکت MNC.CO و یا استـفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجـاد نمـاید به هر شکل و عنوان ممنوع می باشد و نه تنها موجب طرح شـکایت به مـراجع قانونی ذی‌صلاح و دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور می گردد بلکه با اطلاع ‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی موجب مسدود سازی حساب کاربری فرد متخلف خواهد شد .

 

  • شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین متعهد می گردد که تحت هیچ عنوان اطلاعات شخصی کاربران ( اعضا وب سایت ها و خریداران خدمات ) را با هیچ مجموعه‌ دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذیصلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون ، امکان دسترسی و استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت .

 

  • هرگونه استخراج و استفاده از اطلاعات و نتایج جستجوی پروازها و دیگر خدمات سفر ارائه شده در وب سایت های MNC.CO شامل نام ایـرلاین‌ها ، شماره ، نوع ، ساعت ، قیمت پروازها ، قطارها یا اطلاعات مربوط به مقایسه یا خرید و … به هر طریق اعم از استـخراج دستی ، ربات ، کراولر و … و انتشار آن به هر شکل اعم ارائه روی صفحات وب ، شبکه‌های اجتماعی ، پیام‌رسان ‌های موبایلی ، رسانه‌های چاپی و دیجیتال و غیره بدون کسب اجازه‌ کتبی از شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین ممنوع بوده و موجب پیگرد قانونی خواهد شد .

 

شرایط و ضوابط عمومی رزرو و خرید بلیط هواپیما :

عملیات خرید بلیط در وب ‌سایت های این شرکت مشمول مجموعه‌ قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی بوده و هرگونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت و خریدار ضمن خرید اینترنتی بلیط متعهد می‌شود که از کلیه‌ قوانین و مقررات خرید بلیط آگاهی کامل دارد .

1 ) طبق مقررات سازمان هواپیمایی کشوری ، مسئولیت کنسلی ، تاخیر یا تعجیل در زمان انجام پرواز بر عهده‌ی شرکت هواپیمایی برگزار کننده‌ پرواز است و شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت .

2 ) خریدار موظف است در هنگام ثبت ‌نام و رزرو بلیط اطلاعات اساسی مسافر همچون ( نام و نام خانوادگی ، مسیر پرواز ، ساعت پرواز ، تاریخ سفر و … ) را به صورت صحیح و طبق اوراق شناسایی وارد وارد نماید و در صورت وارد نمودن اطلاعات نادرست ، امکان اصلاح موارد نادرست فقط در شرایط خاص و طبق قوانین ایرلاین مربوطه با پرداخت هزینه امکان پذیر می باشد و در صورت عدم امکان اصلاح بلیط سوخت شده و می بایست مجدداً اقدام به خریداری بلیط نماید و این شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که به اشتباه وارد شده‌ است را بر عهده ندارد .

3 ) اعلام تغییرات پرواز و یا نهایی شدن سفارش در پرواز های داخلی از طریق اس ام اس و در پروازهای خارجی از طریق EMAIL و SMS و بنا به ضرورت از طریق تلگرام به مسافر اعلام می شود و در صورت وارد نمودن شماره تلفن نامعتبر و خارج از دسترس ، مسئولیت عدم دریافت پیام ها متوجه خریدار خدمات سفر ( مسافر ) می باشد .

4 ) لطفا پس از اتمام فرآیند خرید به دانلود بلیت ، دریافت SMS و EMAIL توجه نمایید و پیش از اطمینان از صدور بلیط از خرید مجدد جلوگیری نمایید  .

5 ) بلیط خریداری شده ، متعلق به مسافری است که مشخصات وی در سیستم وارد شده است و غیر قابل انتقال به غیر بوده و در صورت عدم تطابق نام مسافر در بلیط و کارت شناسایی ، مسافر در فرودگاه پذیرش نخواهد شد .

6 ) طبق قوانین هواپیمایی کشوری ، نوزاد به مسافری اطلاق می شود که بین ۱۰ روز تا دو سال سن دارد و کودک به مسافری اطلاق می شود که بین دو تا دوازده سال تمام سن دارد و بزرگسال به مسافری اطلاق می شود که بیش از دوازده سال سن دارد .

7 ) خریدار با علم به قوانین مذکور اقدام به خرید بلیط می نماید بدیهی است در صورت عدم دقت خریدار در وارد نمودن مشخصات صحیح مسافر از جمله ( نام و نام خانوادگی ، کد ملی ، شماره پاسپورت ، رده‌ سنی ، تاریخ تولد و … ) از پذیرش و سوار شدن مسافر به هواپیما جلوگیری خواهد شد و مسئولیت آن بر عهده خریدار خدمات می باشد .

8 ) بلیط نوزاد یا کودک را به هیچ وجه نمی‌توان به تنهایی و جدا از بلیط بزرگسال به صورت آنلاین خریداری نمود .

لازم به ذکر است که در بلیط ‌های نرخ سیستمی ( بلیط های سیستمی به بلیط هایی اطلاق می گردد که تابع قانون هواپیمایی کشوری و با نرخ های شناور به فروش می رسد ) قیمت بلیط برای مسافران نوزاد ، کودک و بزرگسال متفاوت است و اما در بلیط ‌های چارتری یا اکونومی ( بلیط چارتر به بلیطی اطلاق می گردد که نرخ های آن توسط چارتر کنندگان تعیین شده و استرداد آن تابع قوانین سازمان هواپیمایی کشوری نمی باشد ) قیمت بلیط کودک با بزرگسال برابر است .

  • نوع هواپیما بر اساس اعلام ایرلاین‌ها و چارترکنندگان در هنگام خرید و در بلیط صادر شده مشخص می باشد و هر نوع تغییر در نوع هواپیما بر عهدۀ ایرلاین برگزارکنندۀ پرواز می باشد و این شرکت هیچگونه مسئولیتی در این مورد  ندارد .
  • هنگام مراجعه به فرودگاه ، در پروازهای چارتر ارائه‌ یک نسخه‌ی چاپ شده از بلیط و در پروازهای سیستمی ارائه‌ شماره‌ بلیط به همراه مدرک معتبر شناسایی ( کارت ملی ، شناسنامه و پاسپورت ) به مسئول پذیرش ایرلاین مربوطه جهت پذیرش مسافر الزامی است .

 

خریدار به هیچ شکل و عنوان پس از صدور بلیط حق تغییر در مفاد رزرو انجام شده و بلیط صادر شده شامل ( مشخصات مسافر ، نرخ بلیط ، صادر کننده و … ) را ندارد .

 

طبق قوانین سازمان هواپیمایی کشوری همراه داشتن مجوز پزشک معتمد ایرلاین برای خانم ‌های باردار ، افراد مبتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی ، بیماری‌های تنفسی ، صرع ، آنمی شدید ، دوران نقاهت بعد عمل جراحی ، دیابت ملیتوس کنترل نشده و کسانی که دیالیز می‌شوند یا کسانی که از داروهای تضعیف‌کننده‌ سیستم ایمنی استفاده می‌نمایند و یا هرگونه بیماری که سبب منع سفر هوایی باشد هنگام سوار شدن به هواپیما ضروری می‌باشد.

 همچنین لازم به ذکر است که همراه داشتن نامه مربوط جهت انجام پرواز کافی نبوده و ایرلاین در صورت تشخیص خطرناک بودن سفر برای افراد ذکر شده یا دیگر مسافران ، مجاز به ممانعت از پرواز این دسته از مسافران می باشد و کنسلی بلیط در چنین شرایطی مطابق با قوانین اولیه بلیط صورت خواهد پذیرفت و این شرکت در این خصوص هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت .

1 ) مسافران گرامی می بایست داروهای مورد نیاز خود را در طول سفر به همراه داشته باشند .

2 ) استفاده از خدمات ویژه و خاص شامل ( ویلچر ، ماسک اکسیژن در حین پرواز و … ) نیازمند اطلاع رسانی و هماهنگی با ایرلاین بوده و  در صورت نیاز به دریافت خدمات ویژه باید قبل از خرید بلیط پرواز مورد نظر خود جهت بررسی امکان ارایه اینگونه خدمات توسط ایرلاین با پشتیبانی وب سایت تماس حاصل فرمایید .

3 ) حضور مسافر در پرواز های داخلی حداقل 2 ساعت قبل از زمان پرواز و در پرواز های خارجی حداقل ۳ ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه و ترمینال مبداء پرواز به همراه مدارک مورد نیاز الزامی است .