شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین

  • آیا عاشق مسافرت و تفریح هستید ؟        
  • به نظر شما ساده ترین و سریع ترین روش خرید خدمات سفر کدام است ؟

براستی که رزرو و خرید خدمات سفر یکی از فعالیت های وقت گیر می باشد و افراد مایلند علاوه بر صرفه جویی در زمان ، بهترین و مقرون به صرفه ترین گزینه ممکن را پیدا کنند شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین ارائه دهنده خدمتی نوین در حوزه خدمات آنلاین مسافرتی می باشد که با هدف فراهم آوردن و ارائه کلیه خدمات سفر تاسیس و راه اندازی شده است .

ایده تاسیس شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین در راستای ارائه خدمات آنلاین مسافرتی به جهت ( تورهای مسافرتی ، هتل ، خدمات ویزا ، بلیط هواپیما ، بیمه مسافرتی ، تشریفات اختصاصی CIP و … ) با ارزانترین نرخ و با قابلیت خرید و پرداخت آسان بوده است .

به همین منظور توانسته ایم سیستمی جامع و یکپارچه از ( تورهای مسافرتی ، هتل های لوکس ، خدمات ویزا ، بیمه مسافرتی و … ) در مقاصد داخلی و بین المللی را برای مسافران خود فراهم آوریم .

وب سایت های این شرکت یکی از جامعترین موتورهای جستجوگر خدمات سفر و مجموعه ای مورد اعتماد برای افرادی است که قصد سفر به هر کجای ایران یا جهان را دارند .

سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما بعنوان مرجع ، برای تهیه بلیط تمامی پروازهای سیستمی و چارتری می باشد که به راحتی در دسترس عموم قرار گرفته است ، این وب سایت به شما کمک می کند تا  به صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری به دفاتر آژانس های مسافرتی بتوانید به طور کاملا مطمئن و ساده در هر ساعت از شبانه روز و هر روز هفته و از هرکجای جهان ، بلیط های ارزان لحظه آخری را تا چند ماه آینده ، با بهره گیری از قابلیت جستجوی سریع و آسان مشاهده نمائید .

شما مراجعه کنندگان و مسافرین گرامی می توانید به سرعت هرچه تمام تر مبدا و مقصد خود را انتخاب نموده و با استفاده از فیلترهای مختلف با قابلیت جستجوی سریع و آسان ، در زمان کمتری بلیط های ارزان لحظه آخری را به طور مستقیم و بدون واسطه از ( ایرلاین ها و معتبرترین چارترکنندگان ) و با مناسبترین قیمت نسبت به دیگر وب سایت های مشابه جستجو نموده و با توجه به درخواست خود پرواز مورد نظرتان را انتخاب و رزرو نمائید و با خیالی آسوده سفر خوشی را آغاز کنید  .

ما با استفاده از نیروهای متخصص و علاقمند در صنعت گردشگری امکان رزرو و خرید آنلاین  و تورهای لحظه آخری ، هتل های داخلی و خارجی ، خدمات ویزا و … را به بهترین نحو برای مسافران امکان پذیر می سازیم ، شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین ” به صورت 24 ساعته درحال جمع آوری ، تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوط به تمامی خدمات سفر شامل : تورهای مسافرتی ، هتل های لوکس ، خدمات ویزا ، ارزانترین بلیط های هواپیما ( چارتری و سیستمی ایرلاین ها و بیش از 900 چارترکننده معتبر ) ، بیمه مسافرتی و … در مقاصد داخلی و بین المللی می باشد و در اختیار کاربران خود قرار می دهد .

هدف ما در شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین بر این اصل استوار است که مشتریان ما با خیالی آسوده و به آسانی نسبت به رزرو و خرید آنلاین بهترین خدمات سفر اقدام  نمایند .

این شرکت با راه اندازی سامانه پیام کوتاه 50002208748 در راستای اهداف تعیین شده خود از پیشنهادات و انتقادات همه ی کاربران و مسافران گرامی استقبال می نماید .

3750
مشتریان راضی
95
اخذ ویزا
850
هتل های لوکس
431
پروازهای روزانه
8960
تورهای لوکس و عالی