MNC.CO

تورهای ارمنستان :

ارمنستان کشوری کوچک در همسایگی شمال غربی ایران است . شهر ایروان ، پایتخت این کشور محسوب می شود . از میان جمعیت حدود سه میلیون نفری ارمنستان حدود یک میلیون نفر آن در این شهر زیبا زندگی می کنند . قدمت این کشور به بیش از دو هزار سال پیش برمی گردد و از این بابت در کنار جاذبه های طبیعی آن ، مکان های تاریخی جذابی هم دارد و این کشور هر ساله پذیرای گردشگران از سراسر دنیا است . اگر ایروان ارمنستان را به عنوان مقصد سفرتان در فصول بهار و تابستان 1400 انتخاب کنید قطعا سفری سرشار از لذت و خاطره های خوب را همراه با تور ارمنستان شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین تجربه خواهید کرد . 

🛫 تور ارمنستان

با خرید یا رزرو تور ارمنستان  بخش زیادی از دغدغه هایتان برای سفر به شهر ایروان کشور ارمنستان برطرف خواهد شد زیرا شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین با ارائه آفر ویژه تور ایروان ارمنستان می تواند برای شما امکاناتی نظیر گشت شهری (در شهر ایروان ) ترانسفر فرودگاهی ( فاصله فرودگاه ایروان ارمنستان تا هتل مورد نظر ) بیمه مسافرتی ( بیمه حین سفر با تور ایروان ارمنستان ) راهنمای فارسی زبان ( تور لیدر آشنا به شهر ایروان ارمنستان ) و معرفی مراکز خرید ایروان ارمنستان با تخفیف های باور نکردنی را فراهم کند . 

5,300,000تومان

3 شب و 4 روز

ارمنستان کشوری کوچک در همسایگی شمال غربی ایران است . شهر ایروان ، پایتخت این کشور محسوب می شود . از میان جمعیت حدود سه میلیون نفری ارمنستان حدود یک میلیون نفر آن در این شهر زیبا زندگی می کنند .