تورهای بلغارستان

🗺 سفر به بلغارستان 

کشور بلغارستان بسیار زیبا و دیدنی است و در سال های اخیر بسیار مورد توجه گردشگران قرار گرفته است که با استفاده از تورهای وارنا بلغارستان در تابستان 1400 می توانید به این کشور سفر کرده و علاوه بر جاذبه های گردشگری با فرهنگ تلفیقی ترکی و اروپایی مردم بلغارستان آشنا شوید . سواحل بلغارستان و انواع تفریحات و بازدید از مکان های دیدنی وارنا بلغارستان ، پارک ها و آثار تاریخی بسیار لذت بخش خواهد بود . در تورهای وارنا بلغارستان تابستان 1400 با سفر به وارنا بلغارستان سفری هیجان انگیز و متفاوتی را تجربه کنید .

 🛫تور گردشگری بلغارستان

با استفاده از تور بلغارستان ، شما بخش زیادی از دغدغه هایتان را حذف خواهید کرد . ارائه دهنده تور بلغارستان به مقصد وارنا می تواند برای شما امکاناتی نظیر گشت شهری ( در شهر وارنا ) ، ترانسفر فرودگاهی ( حمل و نقل از یا به فرودگاه بلغارستان ) ، بیمه مسافرتی ( بیمه حین سفر به بلغارستان در تمام مدت تور ) ، راهنمای فارسی زبان ( آشنا به دیدنیهای بلغارستان و قوانین ) و معرفی بهترین مراکز خرید در بلغارستان با تخفیف های باور نکردنی را فراهم کند . اینگونه است با خیال راحت از جاذبه­ های دیدنی بلغارستان و مخصوصا شهر وارنا لذت خواهید برد و با خاطره­ ای خوب از سفر با تور بلغارستان شرکت موج نیلی کاسپین باز خواهید گشت .

توصیه شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی موج نیلی کاسپین برای مسافرین عزیزی که میخواهند از تورهای لحظه آخری بلغارستان استفاده کنند این است که :

  • برای خرید این تورها عجله نکنید چرا که یک ندانم کاری باعث می شود که این درصد تخفیف طوری زنده شود که انگار هیچ تخفیفی شامل حال شما نشده است .
  • جستجو کنید تا اطلاعات خوبی به دست آورید . بهتر است با کسانی که از این تورها استفاده می کنند صحبت کنید و راه چاره را بپرسید.
  • در تورهای لحظه آخری هیچ واسطه گری وجود ندارد پس پول را مستقیم واریز نمایید تا یک مسافرت متفاوت داشته باشید .
  • شماره پرواز بلیط هواپیما به بلغارستان ، ساعت حرکت ، فرودگاه مقصد و صندلی را چک کنید .
18,990,000تومان

7 شب و 8 روز

کشور بلغارستان بسیار زیبا و دیدنی است و در سال های اخیر بسیار مورد توجه گردشگران قرار گرفته است که با استفاده از تورهای وارنا بلغارستان در تابستان 1400 می توانید به این کشور سفر کرده و علاوه بر جاذبه های گردشگری با فرهنگ تلفیقی ترکی و اروپایی مردم بلغارستان آشنا شوید .