سامانه ثبت شکایات

توصیه می شود قبل از اعلام هرگونه شکایت ( ثبت و ارسال فرم زیر ) توضیحات و اطلاعات مربوطه ذیل را به دقت مطالعه فرمائید .

1 ) سامانه ثبت شکایت به جهت رفاه حال هموطنان و مسافران ارجمند راه اندازی شده است و مسافران محترم می توانند با مراجعه به قسمت مربوطه اقدام به ثبت شکایت از ایرلاین ها ، فرودگاه ها و یا خدمات ارائه شده از سوی شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین نمایند .

2 ) فرم زیر مربوط به ثبت انتقادات ، پیشنهادات و شکایت از خدمات ارائه شده توسط شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین می باشد لذا جداً خواهشمندیم که چنانچه نسب به خدمات همکاران ، شرکت ها و ایرلاین های محترم شکایتی دارید از ثبت و ارسال فرم زیر امتناع نمائید .

3 ) مسافرین محترم لطفاً جهت ثبت انتقادات ، پیشنهادات و یا شکایات از شرکت هواپیمایی محترم کاسپین ( caspian airlines ) به وب سایت آن شرکت مراجعه فرمائید .

4 ) این شرکت تحت هیچ شکل و عنوان هیچگونه مسئولیتی در خصوص پذیرش ، پیگیری و پاسخ به شکایات مربوط به خدمات همکاران و شرکت های دیگر نداشته و ندارد .

شکایت از شرکت های هواپیمایی :

مسافر گرامی در صورت عدم ارائه خدمات مناسب و وجود مشکلات پروازی از سوی شرکت های هواپیمایی می بایستی ابتدا شکایت خود را به شرکت هواپیمایی مربوطه ارسال نمایید و درصورت عدم دریافت پاسخ مناسب می‌توانید ضمن ارائه سوابق شکایت خود از شرکت مربوطه ، از طریق دکمه زیر و مراجعه به سامانه ثبت شکایت سازمان هواپیمائی کشوری نسبت به طرح شکایت اقدام و پیگیری نمایید .

شکایت از فرودگاه ها :

مسافر گرامی در صورت مشاهده مشکلات فرودگاهی و عدم ارائه خدمات مناسب در فرودگاه ابتدا می بایست شکایت خود را به مدیریت فرودگاه ارائه نمائید و در صورت عدم دریافت پاسخ مناسب می توانید ضمن ارسال سوابق ، شکایت خود را از فرودگاه مربوطه ، از طریق دکمه زیر و مراجعه به سامانه ثبت شکایت سازمان هواپیمائی کشوری نسبت به طرح شکایت اقدام و پیگیری نمایید .

شرکت موج نیلی کاسپین :

مسافرین ارجمند : 

قبلاً بابت مشکل احتمالی بوجود آمده از شما پوزش می خواهیم و چنانچه نسبت به خدمات ارائه شده از سوی شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین ( شکایت ، انتقاد و یا پیشنهاد ) دارید می توانید پیام و مستندات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نموده و ما را در ارائه خدمات مناسب به مراجعین خود یاری نمائید .