وقت سفارت کرواسی

کشور کرواسی :

کشور کرواسی در گذشته بخشی از یوگسلاوی  بوده و به تازگی مستقل شده است این کشور در بخش جنوب مرکزی اروپا واقع شده است. کشور کرواسی با کشور هایی از جمله صربستان ، اسلوونی ، بوسنی و هرزوگووین و مجارستان مرز مشترک داشته و دارای نقاط مشترک زیادی با کشور های همسایه خود می باشد ، پایتخت آن زاگرب می باشد که در حدود 12004هزار نفر جمعیت دارد ، مردم این کشور مهمان نواز و بسیار خون گرم و با فرهنگ هستند و مردمی با سواد می باشند زبان اکثر آن ها کروات بوده و بخشی از مردم این کشور به زبان روسی صحبت می کنند و نود درصد مردم این کشور مذهب کاتولیک دارند و باقی مردم از ادیان دیگر می باشند که در بخش جنوبی کرواسی دریای آدریاتیک قرار دارید به همین علت آب و هوای آن مرطوب و مدیترانه ای می باشد .

visa-cor002
visa-cor001

وقت سفارت کرواسی :

امروزه افراد بسیاری برای مهاجرت و سفر به کشورهای اروپایی داوطلب هستند و برای آن اقدام می کنند که با دریافت ویزا مربوط می توانید به هر کشوری در اروپا سفر کنید ، برای دریافت ویزا کرواسی باید پیش از آن وقت سفارت کرواسی را دریافت کنید و از آنجا که  کشور کرواسی در تهران سفارت دارد ، اخذ ویزا و وقت سفارت کرواسی در ایران امکان پذیر می باشد و روند اخذ ویزا کرواسی چند هفته به طول می انجامد .

با توجه به عدم وجود سایت اینترنتی سفارت کرواسی در ایران و اینکه امکانات لازم برای رزرو وقت سفارت کرواسی برای مسافران وجود ندارد این کار با سختی های خاص خود امکان پذیر می باشد و هرگونه اشتباه در انجام مراحل درخواست وقت سفارت یا ارسال اطلاعات و تحویل مدارک متقاضی ، منجر به رد شدن درخواست وقت سفارت خواهد شد که توصیه می شود برای اطمینان از درستی روند کار انجام امور مربوط به تعیین وقت سفارت را به شرکتهای معتبر گردشگری دارای مجوز بسپارید .

اخذ وقت سفارت کرواسی :

کشور کرواسی به تازگی عضو اتحادیه اروپا شده است اما هنوز ویزا این کشور در حوزه شینگن نمی باشد و این کشور با توجه به آب و هوای معتدل و جاذبه های گردشگری بسیار از بهترین مقاصد گردشگری برای توریست ها می باشد و به همین منظور ویزا توریستی و ویزا کوتاه مدت کرواسی ( لیبل ) از پر طرفدارترین ویزا های این کشور می باشد که اولین قدم برای دریافت این ویزا اخذ وقت سفارت کرواسی می باشد و سپس در وقت مقرر مدارک مورد نیاز را جهت دریافت ویزا به سفارت ارائه نمایند و از آنجا که برای درخواست ویزا کرواسی ، لزومی به انگشت نگاری و مصاحبه با افسران ویزا نیست

و با توجه به آنکه ویزا کرواسی یه صورت National می باشد . جهت دریافت ویزا کرواسی نیاز به حضور شخص متقاضی در سفارت نیست ( مصاحبه و انگشت نگاری انجام نمی شود ) و آژانس های مسافرتی و شخصی که دارای وکالت نامه باشد می تواند اقدام به دریافت ویزا کرواسی برای شخص مسافر نماید .

visa-cor004
visa-cor003

اخذ وقت سفارت کرواسی از طریق شرکت موج نیلی کاسپین :

سفر به کشور زیبا کرواسی وابسته به اخذ ویزا است و اولین قدم برای اخذ ویزا دریافت وقت سفارت و سپس حضور در مرکز VFS یا سفارت کشور کرواسی به جهت انجام مصاحبه ، انگشت نگاری و تحویل مدارک خواسته می باشد که قاعدتاً وجود یک مشاور با تجربه در این زمینه باعث افزایش سرعت کار و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه اضافی متقاضی ویزا می باشد و در نتیجه شانس اخذ ویزا شما افزایش پیدا خواهد کرد .

و از آنجا که هرگونه اشتباه در تکمیل فرم درخواست ویزا و انجام مراحل درخواست وقت سفارت کرواسی در سایت یا ارسال اطلاعات متقاضی منجر به رد شدن وقت سفارت خواهد شد ، توصیه می شود برای اطمینان از درستی روند کار انجام امور مربوط به تعیین وقت سفارت را به کارشناسان مجرب شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین بسپارید .

مدارک مورد نیاز اخذ ویزا کرواسی :

مدارک مورد نیاز جهت ارائه به سفارت طبق ویزا انتخابی شما می باشد لذا برای هر نوع ویزایی که درخواست می‌کنید باید مدارک مخصوصی ارائه نمائید لذا مدارک عمومی مورد نیاز ( اخذ ویزا کرواسی ) جهت ارائه به مرکز VFS یا سفارت کرواسی به شرح زیر می باشد :

 

ردیف مدارک مورد نیاز
1 فرم درخواست ویزا کرواسی
2 گذرنامه فعلی متقاضی ( دارای حداقل 7 ماه اعتبار و 2 صفحه خالی ) و پاسپورت های قبلی ایشان
3 کانفرم وقت سفارت و رسید پرداخت هزینه آن
4  شناسنامه و کارت ملی متقاضی و همراهان ایشان
5 بیمه مسافرتی حوزه شنگن 30000 یورو 
6 مستندات تمکن مالی ( صورتحساب بانکی که میزان پول موجود در حساب ، نوع حساب و تاریخ افتتاح و گردش حساب در شش ماه گذشته را مشخص می کند )
7 گواهی اشتغال به کار یا قرارداد کاری اخیر ، فیش حقوقی سه ماه گذشته ، گواهی وابستگی به تامین اجتماعی یا خدمات درمانی ، نامه استخدامی که نوع کار یا موقعیت متقاضی در شرکت ، حقوق و دستمزد ، مدت زمان کار و روزهای مرخصی اعطا شده و همچنین تضمین حفظ پست خود پس از بازگشت از کرواسی  را مشخص می کند .
8 اسناد مالکیت املاک ( در صورت وجود )
9 رزرو هتل ( مدارک مربوط به محل اقامت )
10 رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما
11 دعوت نامه ( در صورت وجود )
12 سند ازدواج ( در صورت وجود )
13 هر نفر 2 قطعه عکس رنگی جدید با زمینه سفید 4.5 * 3.5 
14 همراه داشتن هزینه کنسولی ( 80 یورو به صورت نقدی ) که توصیه می شود مقدار دقیق را همراه داشته باشید ( هر نفر )

توجه : 

1 ) کلیه مدارک فارسی باید در دار الترجمه رسمی به زبان انگلیسی ترجمه و ممهور به مهر و امضا دار الترجمه شود .

2 ) متقاضی ویزا موظف است از کلیه مستندات کپی تهیه نموده و به پیوست اصول اسناد به سفارت ارائه نماید .

3 ) چنانچه ظرف 10 سال گذشته ویزا ( شنگن ، کانادا ، آمریکا ، انگلیس ، استرالیا ) را دریافت و به آن کشور سفر نموده اید کپی ویزا تهیه و به پیوست دیگر مستندات به سفارت ارائه شود .

4 ) تمامی فتوکپی‌ و ترجمه ها در برگه های سایز A4 به صورت یکرو و فاقد منگنه ارائه شود ( برگه‌های سایز کوچک‌ تر یا بزرگتر از سایز A4 قابل‌ پذیرش نمی باشد )

5 ) صورتحساب بانک ممهور به مهر بانک و باید نهایتاً 7 روز قبل از وقت سفارت صادر شده باشد .

6 ) عکس متقاضی الزاماً به صورت رنگی با ۷۵% چهره ، زمینه سفید و حداکثر در 3 ماه گذشته تهیه شده باشد .

7 ) تاریخ سفر باید با ضمانت نامه و مدت بیمه مسافرتی مطابقت داشته و می بایست تاریخ رزرو هتل و بلیط هواپیما 15 روز بعد از روز وقت سفارت باشد .

8 ) هر متقاضی برای سفر به جمهوری کرواسی باید روزانه 70 یورو یا معادل آن در حساب بانکی خود داشته باشد .

9 ) زمان رسیدگی به ویزا معمولا تا 15 روز است .

10 ) متقاضیان نمی توانند زودتر از سه ماه قبل از تاریخ مورد نظر سفر خود درخواست دهند .

مراحل اخذ وقت سفارت کرواسی از طریق شرکت موج نیلی کاسپین به شرح زیر می باشد :

ردیف شرح
1 درخواست اخذ وقت سفارت کرواسی به شرکت موج نیلی کاسپین توسط متقاضی ( اینجا )
2 بررسی درخواست و مدارک متقاضی توسط کارشناسان ما و در صورت تکمیل بودن مدارک ارسال قرارداد به متقاضی
3 پرینت و امضاء قرارداد توسط متقاضی و سپس ارسال به شرکت موج نیلی کاسپین
4 واریز هزینه ( دریافت وقت سفارت کرواسی ) از سوی متقاضی
5 آغاز مراحل اخذ وقت سفارت کرواسی از سوی کارشناسان شرکت موج نیلی کاسپین

ما چه خدماتی را به شما ارائه می کنیم :

مستندات زیر از جمله مدارک مورد نیاز اخذ ویزا کرواسی می باشد که در صورت دریافت وقت سفارت از طریق شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین به متقاضی دریافت ویزا ارائه خواهد شد :

ردیف شرح
1 فرم درخواست ویزا کرواسی
2 کانفرم وقت سفارت کرواسی
3  رزرو هتل ( غیر قطعی )
4 رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما ( غیر قطعی )
5  بیمه مسافرتی 

جهت دریافت مشاوره تلفنی با کارشناسان ما در تماس باشید .