visa-far-002

ویزا فرانسه :

ویزا فرانسه VFS به معنی اخذ ویزا فرانسه از دفتر VFS گلوبال می باشد ، مرکز VFS گلوبال به عنوان نماینده رسمی دولت فرانسه وظیفه و مسئولیت انجام امور مربوط به اخذ ویزا فرانسه را از جمله دریافت مدارک متقاضیان و انجام انگشت نگاری بر عهده گرفته است .

متقاضیان اخذ ویزا فرانسه می بایست ابتداً نسبت به دریافت وقت سفارت فرانسه از طریق شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین اقدام نموده ، سپس به همراه مدارک لازم جهت انجام امور ( تحویل مدارک ، انگشت نگاری و … ) به دفتر VFS فرانسه مراجعه نمایند .

نحوه اخذ ویزا فرانسه :

شرایط ویزا شینگن فرانسه نسبت به ویزا دیگر کشور‌های شینگن ، کمی سخت تر می‌باشد پس سعی کنید با مطالعه شرایط ویزا این کشور ، با آگاهی کامل اقدام کنید تا طعم تلخ ریجکتی ویزا فرانسه را نچشید !

قدم نخست برای اخذ ویزا شینگن فرانسه ، دریافت وقت سفارت فرانسه می باشد که به صورت آنلاین انجام می پذیرد و هرگونه خطا در فرایند اخذ وقت سفارت از جمله ( تکمیل فرم و ارسال اطلاعات ناقص یا نامعتبر ، ارائه اطلاعات یا مستندات نادرست و … ) موجب رد شدن وقت سفارت فرانسه خواهد شد لذا جداً توصیه می شود جهت دریافت وقت VFS سفارت فرانسه از طریق کارشناسان مجرب شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین اقدام نمائید .

visa-far-001
visa-far-007

شرایط اخذ ویزا فرانسه :

  • در صورتی که پیش از این ویزا شینگن نگرفته اید شدیداً توصیه می کنیم راساً برای دریافت ویزا فرانسه اقدام نکنید زیرا سفارت فرانسه ، درخواست ویزا برای شینگن اولی‌ها رد می‌کند و برای آن‌ها ( حتی در شرایط خاص ) ویزا صادر نمی‌کند .
  • در صورتی که قصد دارید به همراه خانواده برای گرفتن ویزا فرانسه اقدام کنید ، بهتر است کلیه اعضای خانواده یک ویزا شینگن در پاسپورت خود داشته باشند . 
  • در صورتی که قصد دارید ویزا مولتی فرانسه بگیرید ، از تاریخ اخذ آخرین ویزا شینگن شما باید برای حداکثر یک سال گذشته باشد .
  • برای اخذ ویزا شینگن فرانسه باید حداقل تمکن مالی 200 میلیون تومان با گردش بالا مالی برای هر نفر ارائه دهید ، منظور از گردش بالا مبالغ ورودی و خروجی به حساب نیست و فقط تعداد تراکنشات مد نظر است ، توجه داشته باشید که گردش حساب اهمیت بیشتری نسبت به تمکن مالی در اخذ ویزا فرانسه دارد .

مدارک مورد نیاز اخذ ویزا فرانسه :

مدارک مورد نیاز جهت ارائه به سفارت طبق ویزا انتخابی شما می باشد و از آنجا که شما هیچ مصاحبه‌ای با افسران ویزا فرانسه ندارید و فقط برای تحویل مدارک و انگشت نگاری به مرکز VFC یا سفارت این کشور مراجعه می‌کنید ، این مدارک شما است که در اعطای ویزا به شما تاثیرگذار است ، لذا برای هر نوع ویزایی که درخواست می‌کنید باید مدارک مخصوصی ارائه نمائید که بدین ترتیب مدارک عمومی مورد نیاز ( اخذ ویزا فرانسه ) به شرح زیر می باشد :

 

ردیف مدارک مورد نیاز
1  اپلیکیشن درخواست ویزا فرانسه
2 اصل گذرنامه فعلی متقاضی ( دارای حداقل 7 ماه اعتبار و 2 صفحه خالی ) و پاسپورت های قبلی ایشان
3 رسید پرداخت هزینه سفارت
4 اصل شناسنامه و کارت ملی متقاضی و همراهان ایشان
5 اصل بیمه مسافرتی حوزه شینگن 50/000 یورو ( با پوشش کرونا )
6 مستندات تمکن مالی ( پرینت بانکی گردش 3 ماهه حساب ، فیش حقوقی ، رسید مالیاتی ، سند ملکی ، حساب پس انداز و دیگر اسناد تمکن مالی ) 
7 گواهی اشتغال به کار دارای تاییدیه از کارفرما نظیر قرارداد استخدام یا مرخصی
8 رزرو هتل و بلیط رفت و برگشت هواپیما
9 ارائه اصل دعوت نامه ( در صورت وجود )
10 هر نفر 2 قطعه عکس رنگی زمینه سفید 4.5 * 3.5 

توجه : 

1 ) می بایست کلیه مدارک فارسی ردیف های ( 4 ، 6 و 7 ) به زبان فرانسه یا انگلیسی ترجمه شود و ممهور به مهر و امضای دار الترجمه رسمی باشد و نیاز به تائید دادگستری و وزارت امور خارجه ندارند .

2 ) کپی از بیمه مسافرتی ، صفحه اول پاسپورت و همچنین در صورت وجود ، کپی ویزاهای قبلی بعد از سال 2000 از جمله ( شنگن ، کانادا ، آمریکا ، انگلیس ، استرالیا ) مطابق ردیف ذیل تهیه و ارائه شود .

3 ) تمامی ( برگه‌ها ، فتوکپی‌ و ترجمه های ) تحویلی می بایست همگی در برگه های سایز A4 ، یکرو و فاقد منگنه باشد ( برگه‌های سایز کوچک‌تر یا بزرگتر از سایز A4 قابل‌ پذیرش نیستند )

4 ) پرینت بانک باید نهایتاً 7 روز قبل وقت سفارت و ممهور به مهر بانک صادر شود .

5 ) تاریخ رزرو هتل و بلیط هواپیما می بایست 15 روز کاری بعد از روز وقت سفارت باشد .

6 ) عکس متقاضی الزاماً با ۷۵% چهره ، زمینه سفید و حداکثر در 3 ماه گذشته تهیه شده باشد .

انواع ویزا فرانسه :

بسته به اهداف شما برای سفر به فرانسه انواع مختلفی از ویزا ( کوتاه مدت و بلند مدت ) این کشور وجود دارد اینکه شما برای مقاصد توریستی ، تحصیلی ، کاری و یا ترانزیت به فرانسه سفر می‌کنید باید نوع مشخص شده‌ای از ویزا فرانسه را درخواست دهید ، انواع ویزا کوتاه مدت فرانسه عبارتند از :

توریستی
• تجاری
• دیدار خانواده و دوستان
• تحصیل کمتر از ۳ ماه
• تحقیقاتی کمتر از ۳ ماه
• ازدواج با تبعه فرانسوی
• ترانزیت فرودگاهی

visa-far-006
visa-far-003

اخذ ویزا فرانسه توسط شرکت موج نیلی کاسپین :

سفر به کشورهای اروپایی از جمله فرانسه وابسته به اخذ ویزا است و اولین قدم برای دریافت ویزا ، اخذ وقت سفارت و سپس حضور در سفارت فرانسه یا مرکز VFS به جهت انگشت نگاری و تحویل مدارک خواسته می باشد که قاعدتاً وجود یک مشاور با تجربه در این زمینه ، باعث افزایش سرعت کار و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه اضافی متقاضی ویزا می باشد و در نتیجه شانس اخذ ویزا شما افزایش پیدا خواهد کرد .

و از آنجا که کوچکترین اشتباه در انجام مراحل اخذ ویزا فرانسه در سایت یا ارسال اطلاعات متقاضی منجر به رد شدن درخواست ( وقت سفارت یا ویزا فرانسه ) خواهد شد ، توصیه می شود برای اطمینان از درستی روند کار ، انجام امور مربوط به تعیین وقت سفارت و اخذ ویزا فرانسه را به کارشناسان مجرب ما بسپارید ، شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین آماده ارائه خدمات اخذ ویزا فرانسه از جمله ( ارائه مشاوره ویزا فرانسه در خصوص تهیه مدارک مورد نیاز ، اخذ وقت سفارت فرانسه ، اخذ ویزا فرانسه ، تکمیل فرم درخواست ویزا فرانسه ، رزرو بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، بیمه مسافرتی و … ) می باشد .

مراحل اخذ ویزا فرانسه از طریق شرکت موج نیلی کاسپین به شرح زیر می باشد :

ردیف مراحل اخذ ویزا
1 درخواست اخذ ویزا فرانسه به شرکت موج نیلی کاسپین توسط متقاضی ( اینجا )
2 اعتبار سنجی ، تحلیل و بررسی شرایط و درخواست شما توسط کارشناسان ما و در صورت صحت اطلاعات وارد شده ، تعیین وقت مراجعه حضوری متقاضی جهت مشاوره و عقد قرارداد
3 عقد قرارداد و پرداخت هزینه ( وقت سفارت یا ویزا فرانسه ) از سوی متقاضی
4 ارائه اطلاعات تکمیلی توسط متقاضی ( پس از عقد قرارداد ) 
5 آغاز مراحل اخذ ( وقت سفارت یا ویزا فرانسه ) از سوی کارشناسان شرکت موج نیلی کاسپین

برای دریافت مشاوره تلفنی با کارشناسان ما در تماس باشید .