مالدیو

MNC.CO

تورهای مالدیو :

سفر به مالدیو ، جنوبی ترین شبه جزیره آسیا

آیا تا به حال دلتان خواسته وقتی از خواب بلند می شوید داخل کلبه لوکسی باشید که در قلب اقیانوس قرار دارد و سپس بعد از گذراندن یک روز فوق العاده و هیجان انگیز در همان جا شاهد غروب دل انگیز آفتاب باشید ؟ شاید جالب باشد که بدانید وقتی به شهر و یا کشوری سفر می کنید دوست دارید از اقامتگاه خود دور شوید و به سمت دیدنی های آن جا بروید اما مالدیو تنها جایی است که دل کندن از اقامتگاه های آن واقعا سخت است . هرچند که اینها تنها مواردی نیستند که می توانید در سفر به مالدیو تجربه کنید اما شروع همین تجربه خاص رزرو تور مالدیو است که مطمئنا در سفر خود احساس می کنید در یک رویا به سر می برید و وقتی به روزهای آخر سفرتان نزدیک می شوید هیچجوره دوست ندارید از این رویا بیدار شوید .

مالدیو کجاست و چگونه می توان به آن جا سفر کرد ؟ 

جزیره مالدیو مکانی است که می توان با سواحل بهشتی ، ماسه های سفید و آبهای شفاف کریستالی آن ارتباط برقرار کرد ، جمهوری مالدیو نام رسمی کشوری مستقل می باشد که امروزه به جذاب ترین جزیره در قاره آسیا تبدیل شده است . مالدیو یک مجمع الجزایر است که در اقیانوس هند و در 450 کیلومتری هند و جنوب غربی سریلانکا واقع شده است که به طور خاص این کشور یکی از جنوبی ترین نقاط قاره آسیا است . فرهنگ مالدیو تحت فرهنگ دیگر کشورها است که در سال های مختلف به مالدیو آمده اند . ما می توانیم خصوصیات فرهنگی هند ، سریلانکا ، عرب ، فارسی ، اندونزی ، مالزی را در اینجا ببینیم . زبان اصلی کشور Dhivehi و Dhivehi ترکیبی منحصر به فرد از عربی ، انگلیسی ، هندی و اردو است و از این رو شبیه بسیاری از مناطقی است که در شمال هند ، آسیای جنوب شرقی و سریلانکا صحبت می شود .

البته از آنجا که گردشگری یک صنعت بزرگ در کشور است تقریباً در تمام هتل های بین المللی در هتل ها و استراحتگاه ها مانند انگلیسی ، آلمانی ، ایتالیایی ، اسپانیایی و ژاپنی صحبت می شود . بیشتر مسافران به راحتی شخصی را پیدا می کنند که بتواند روان با آنها ارتباط برقرار کند ، مالدیو ترکیبی از انواع جاذبه های گردشگری را دارد و از این جهت ، سفر به مالدیو برای انواع سلیقه ها لذت بخش خواهد بود . اگر این جزیره را به عنوان مقصد سفرتان انتخاب کنید قطعا سفری سرشار از لذت و خاطره های خوب را همراه با تور مالدیو شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین تجربه خواهید کرد .

و اگر قصد خرید و یا رزرو آنلاین بهترین و ارزان ترین آفرهای ویژه تور مالدیو را دارید با شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین همراه شوید .