درخواست رزرو پرواز یا هتل گروهی

درخواست رزرو گروهی بلیط هواپیما و هتل

  • درخواست صدور گروهی بلیط هواپیما و رزرو هتل 

نرخ پایه سفر از مهمترین فاکتورهای تصمیم گیری در سفرهای گروهی برای ارگان ها ، سازمان ها، و دیگر افرادی است که به صورت گروهی سفر می کنند ، در اینگونه سفرها رزرو گروهی بلیط هواپیما و رزرو گروهی هتل کمی متفاوت است از این رو ما این کار را برای شما آسان می کنیم ، شما می توانید برای سفرهای گروهی خود اقدام به ارسال درخواست گروهی نمایید و تفاوتی ندارد که شخص حقیقی باشید یا سازمان یا نماینده ای از یک گروه ، در صورتی که برای زمان مشخصی قصد سفر گروهی دارید تنها کافیست با ارسال درخواست رزرو گروهی …

  • در ارسال درخواست رزرو گروهی به موارد زیر توجه کنید:

1 ) مدت زمان پاسخگویی و رسیدگی به درخواست شما بین 1 الی 4 روز کاری می باشد .
2 ) حداقل تعداد نفرات در درخواست های گروهی پرواز باید بیش از ۱۰ نفر باشد و در درخواست های گروهی هتل باید بیش از ۵ اتاق باشد .

3 ) جهت تعداد بیش از ۱۰۰ نفر زمان پاسخگویی بین ۳ تا ۵ روز کاری می باشد از این رو برای رزرو گروهی مدت زمان را در نظر داشته باشید.
4 ) در رزرو های گروهی پرواز ، قیمت بلیط هواپیما ممکن است از نرخ تک پرواز گرانتر باشد ولی همیشه مجموع پرداختی درخواست گروهی به صرفه تر می باشد .
5 ) در صدور گروهی پرواز شما می توانید تعداد صندلی های مورد نیاز را درخواست کنید و تا ۷۲ ساعت قبل از پرواز اسامی مسافران را اعلام نمایید .

جهت ثبت درخواست رزرو گروهی فرم ذیل را تکمیل و ارسال نمایید :