visa-ru-001

نگاهی به روسیه :

روسیه پهناورترین کشور دنیا است و به دلیل همین پهناوری با کشورهای زیادی از شرق تا غرب دنیا همسایه است . این کشور مملو از جاهای دیدنی است و اگر کشور باشکوه روسیه را به عنوان مقصد سفرتان انتخاب کنید قطعا سفری سرشار از لذت و خاطره های خوب را همراه با تور روسیه شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین تجربه خواهید کرد .

روسیه سرزمین تزارها ، پهناورترین کشور جهان ، جایی که در آن تاریخ ، فرهنگ ، هنر و زندگی مدرنیته به هم آمیخته شده اند روسیه سرزمین تناقص ها است و شاید به خاطر همین ، چرچیل از آن با نام ” معمایی پیچیده در رمز و رازی مبهم ” یاد می کرد ، در گوشه گوشه ی روسیه از امپراطوری با شکوه گرفته تا خاکهای یخ زدۀ سیبری ، از بناهای باستانی تا فرهنگ شهری ماجراجویی و جاذبه های گردشگری نهفته است . مسکو قلب تپنده روسیه است جایی که آسیا و اروپا را به هم پیوند می دهد و هنگامی که به مسکو وارد می شوید از تاریخ و فرهنگ این شهر و بناهای باستانی به وجد می آیید .

ویزا روسیه ، شرایط و نحوه اخذ آن :

ویزا روسیه با توجه به سفر متقاضی در انواع مختلفی صادر می‌شود و ویزا توریستی از جمله رایج ترین ویزا این کشور است که از سوی سفارت روسیه برای متقاضیان ایرانی صادر می‌ گردد ، برای اخذ ویزا روسیه هیچ شرط خاصی وجود ندارد و حتی برای درخواست و گرفتن ویزا روسیه نیاز به ارائه تمکن مالی و گردش حساب نمی باشد .

متقاضی ویزا روسیه نمی تواند شخصاً اقدام به دریافت ویزا نماید و از آنجا که ویزا روسیه فقط در قالب تورهای گروهی روسیه صادر می‌شود و مدت اعتبار ویزا این کشور مطابق با زمان تور می‌باشد ، چنانچه قصد اخذ ویزا روسیه و سفر به این کشور را دارید می بایست درخواست خود را از طریق آژانس ها و یا شرکت های خدمات مسافرتی ارسال نمائید .

visa-ru-003
visa-ru-004

ویزا توریستی روسیه :

ویزای عادی توریستی که برای اتباع ایران ، اتباع دیگر کشورها و اشخاص بدون تابعیت برای حضور کوتاه مدت در فدراسیون روسیه با اهداف ذکر شده در ذیل تنظیم می شود :

 • تفریح و گردشگری 
 • انجام مذاکرات کوتاه مدت کاری
 • حضور در نمایشگاه ها و مزایده ها
 • گذراندن معاینات پزشکی و یا درمان

ویزا توریستی روسیه به متقاضیان اجازه ۳۰ روز اقامت در این کشور را می دهد و همچنین متقاضیان اجازه یک تا ۲ بار ورود و خروج به این کشور را دارا هستند .

مدارک مورد نیاز اخذ ویزا روسیه :

هر گاه تصمیم سفر به کشور روسیه را دارید و می خواهید درخواست ویزا روسیه را بدهید باید مدارکی ( به شرح زیر ) را که برای دریافت ویزا روسیه بسیار مهم می باشد آماده نموده و تحویل شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین نمائید :

 

ردیف مدارک مورد نیاز
1 درخواست ویزا روسیه ( هر نفر یک فرم جداگانه )
2 اصل و کپی گذرنامه متقاضی ( دارای حداقل ۷ ماه اعتبار و ۲ صفحه خالی )
3 کپی برابر با اصل ( توسط دفتر اسناد رسمی ) کارت ملی و شناسنامه ( صفحات مشخصات ، ازدواج ، فرزندان و توضیحات ) متقاضی ( هر صفحه شناسنامه در یک برگ )
4  تکمیل فرم تعهد به بازگشت کشور محل اقامت  
5 ارائه ضمانتنامه بازگشت به کشور
6 گواهی شغلی یا تحصیلی
7 2 قطعه عکس رنگی 4.5 در 3.5 سانتی متر دارای زمینه روشن با تصویر واضح صورت بدون عینک دودی و بدون روسری ( به استثناء اتباعی که به واسطه ملیت یا مذهب باید در عکس گذرنامه با روسری ظاهر شوند )
8 بلیط رفت و برگشت هواپیما ( رزرو قطعی ) 
9 واچر هتل بر اساس مدت زمان اقامت در روسیه  ( رزرو قطعی )
10 بیمه مسافرتی با سقف 5000 یورو ( مطابق مدت زمان اعتبار )
visa-ru-005

اخذ ویزا روسیه توسط شرکت موج نیلی کاسپین :

یکی از قوانین و سیاست های کشور روسیه این است : هر فردی که می خواهد به این کشور سفر کند ( چه می خواهد از جاذبه های گردشگری آن بازدید کند و چه می خواهد در این کشور برای مدت کوتاهی بماند ) باید ویزا روسیه را که طبق قوانین و مقررات این کشور به افراد متقاضی داده می شود دریافت نماید و سپس راهی سفر به این کشور پهناور شوند .

 از آنجا که فرآیندهای درخواست ویزا روسیه دائماً مورد بررسی ، تغییر و ویرایش قرار می‌گیرد توصیه می شود برای اطمینان از درستی روند کار ، انجام امور مربوط به اخذ ویزا روسیه را به کارشناسان مجرب ما بسپارید ، شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین آماده ارائه خدمات اخذ ویزا روسیه از جمله ارائه مشاوره ویزا روسیه در خصوص ( تهیه مدارک مورد نیاز ، اخذ وقت سفارت روسیه ، اخذ ویزا روسیه ، تکمیل فرم درخواست ویزا روسیه ، رزرو بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، بیمه مسافرتی و … ) می باشد .

 • مراحل اخذ ویزا روسیه از طریق شرکت موج نیلی کاسپین به شرح زیر می باشد :

 

ردیف مراحل اخذ ویزا
1 درخواست اخذ ویزا روسیه به شرکت موج نیلی کاسپین توسط متقاضی ( اینجا )
2 اعتبار سنجی ، تحلیل و بررسی شرایط و درخواست شما توسط کارشناسان ما و در صورت صحت اطلاعات وارد شده ، تعیین وقت مراجعه حضوری متقاضی جهت مشاوره و عقد قرارداد
3 عقد قرارداد و پرداخت هزینه ( وقت سفارت یا ویزا روسیه ) از سوی متقاضی
4 آغاز مراحل اخذ ( وقت سفارت یا ویزا روسیه ) از سوی کارشناسان شرکت موج نیلی کاسپین

چند نکته برای اخذ ویزا روسیه :

 • همه افراد بالای 16 سال باید امضا بر روی پاسپورت خود داشته باشند .
 • انگشت نگاری برای متقاضیان بالای ۱۲ سال الزامی می باشد .
 • مسافرینی که در 24 ماه اخیر ویزا شینگن دریافت نموده اند ، ویزا آنها بدون انگشت نگاری و به صورت غیر حضوری پذیرفته می شوند ( به جز ویزا شینگن صادره از سفارت یونان ) 
 • در صورت صلاحدید کارشناسان یا افسران سفارت ، مسافر موظف به ارائه مدارک تکمیلی می باشد .
 • با توجه به اینکه کلیه مدارک ارائه شده متقاضی توسط شرکت مجری و سفارت مورد استعلام قرار می گیرد ، توصیه می شود از ارائه مدارک نامعتبر و غیر واقعی پرهیز نمائید .
 • ویزا توریستی روسیه بر طبق رزرو هتل و بلیط های رفت و برگشت صادر می شود .
 • متقاضیان بعد از اینکه وارد خاک روسیه می شوند دیگر نمی توانند نوع ویزا خود را تغییر دهد .
visa-ru-006

خدمات شرکت موج نیلی کاسپین :

در صورت اخذ ویزا روسیه از طریق شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین ما چه خدمات و مدارکی را به شما ارائه می کنیم :

ردیف خدمات 
1 تنظیم اپلیکیشن درخواست ویزا روسیه
2 اخذ وقت سفارت 
3 رزرو هتل ( قطعی )
4 رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما ( قطعی )
5  بیمه مسافرتی ( سقف 5000 یورو )
visa-ru-007

نکات مهم اخذ ویزا روسیه توسط شرکت موج نیلی کاسپین :

 • وقت سفارت اخذ شده از جانب شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین غیر قابل تغییر می باشد .
 • لزوم ارائه ضمانتنامه بانکی جهت بازگشت از سفر و مبلغ آن به ازای هر نفر پس از بررسی مدارک متقاضی به ایشان اعلام خواهد شد .
 • هر چند که خدمات رزرو و صدور ( بلیط هواپیما ، هتل ، بیمه نامه و دعوت نامه ) از سوی شرکت موج نیلی کاسپین انجام خواهد شد اما هزینه این خدمات بطور جداگانه محاسبه و از متقاضی ویزا روسیه دریافت می گردد .
 • متقاضی ویزا موظف است هزینه ( خدمات اخذ ویزا ، دعوت نامه و مبلغ صدور ویزا ) را به صورت دلار $ پرداخت نماید ( اسکناس های دلار دارای خط خوردگی ، پارگی ، دارای مهر و تاریخ قبل از سال 2011 مورد قبول نمی باشد ) 

برای دریافت مشاوره تلفنی با کارشناسان ما در تماس باشید …