تایلند :

تایلند کشوری در جنوب شرق آسیاست و در شبه جزیره هندوچین قرار دارد . تایلند به مناطق طبیعی زیبایش معروف است و سواحل زیبای آن هرساله گردشگران زیادی را از سرتاسر دنیا به تایلند می کشاند . تایلند سرشار از جاذبه های گردشگری است ، اگر این کشور را به عنوان مقصد سفرتان انتخاب کنید قطعا سفری سرشار از لذت و خاطره های خوب را تجربه خواهید کرد ، نام تایلند در زبان مردم محلی برگرفته از دو لغت “تای” و “لند” است و به معنای سرزمین حوری یا همان تایی است .

  •  سفر با تور تایلند :

با خرید یا رزرو تور تایلند بخش زیادی از دغدغه هایتان برای سفر به شهرهای تایلند ( بانکوک ، پاتایا و پوکت ) برطرف خواهد شد زیرا شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی موج نیلی کاسپین با ارائه آفر ویژه تور تایلند می تواند برای شما امکاناتی نظیر گشت شهری ( در شهرهای تایلند) ، ترانسفر فرودگاهی ( فاصله فرودگاه تایلند تا هتل مورد نظر ) ، بیمه مسافرتی (بیمه حین سفر با تور تایلند) ، راهنمای فارسی زبان ( تور لیدر آشنا به شهرهای تایلند ) و معرفی مراکز خرید تایلند با تخفیف های باورنکردنی را فراهم کند .

 بلیط هواپیما به بانکوک  / بلیط هواپیما پوکت  /  بلیط هواپیما به پاتایا 

اگر خواهان تور ارزان و لحظه آخری تایلند هستید می توانید از میان پکیج تور تایلند شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی موج نیلی کاسپین تورها با قیمت مناسب تر را استفاده کنید و مطمئن باشید که تور تایلند ارزان هم دارد .