تورهای اروپا :

اروپا قاره ای سرسبز و زیبا و دارای جاذبه های جهانگردی و دیدنی های بسیاری است که حتی نام بردن نیمی از آنها در یک مقاله نیز نمی گنجد . کشورهایی پیشرفته ، زیبا و متمدن که هر ساله میلیون ها نفر گردشگر را از سراسر جهان به خود جذب می کنند . شهرهای مهم و توریستی قاره اروپا با جاذبه های فراوان شان از جمله :

پاریس ، برلین ، آمستردام ، بروکسل ، رم ، آتن ، مادرید ، بارسلونا ، وین و … هستند که هر ساله عده زیادی از جهانگردان را به خود جذب می کنند ، شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین با افتخار تورهای اروپا ، تور ارزان اروپا ، کشتی کروز به کشورهای ( فرانسه ، اسپانیا ، ایتالیا ، اتریش ، هلند ) را به بهترین نرخ و خدمات مناسب ارائه می کند .

  • تور فصلی اروپا :

فصل تابستان فرا رسیده است ، ماه های تیر ، مرداد و شهریور تابستان است تابستانی که شروع آن با سبز شدن درختان و گیاهان و شکوفه گلها و زمزمه پرندگان شکفتن گلها همراه می باشد .

عده ای تصمیم گرفته اند که در فصل تابستان به ویژه تعطیلات شهریور ماه به شهر اروپا سفر کنند اما پیدا کردن بهترین قیمت تور اروپا در تابستان را بسیار دشوار می دانند به همین دلیل کارشناسان زبده شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین برای کمک به شما در مورد تهیه تور اروپا ویژه تعطیلات شهریور ماه و خاطره برانگیز کردن این ایام آماده می باشند .