مشهد / ایران :

 شهر مشهد مقدس به عنوان معنوی ترین شهر و دومین شهر بزرگ ایران شناخته می شود . شهر مشهد در قسمت شمال شرقی استان خراسان قرار گرفته است که به عنوان یکی از شهرهای تاریخی ای است و به عنوان یک شهر مهم واقع در جاده ابریشم بوده است . دلیل اصلی پرطرفدار بودن شهر مشهد وجود حرم مقدس امام هشتم شیعیان از 818 سال پس از میلاد مسیح است ، بعد از گذشت هزاران سال از شهادت امام رضا ( ع ) هنوز هم غم از دست دادن این امام عزیز افراد بسیاری را به شهر زیارتی مشهد می آورد .

  • اگر مشهد را به عنوان مقصد سفرتان  انتخاب کنید قطعا سفری سرشار از لذت و خاطره های خوب را همراه با تور مشهد شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی موج نیلی کاسپین تجربه خواهید کرد .
  • مشهد مکان بسیار خوبی برای خرید فرش است و همچنین دروازه ای برای سفر به ترکمنستان ، افغانستان و منطقه خراسان می باشد .

با خرید تور مشهد بخش زیادی از دغدغه هایتان برای سفر به جزیره مشهد برطرف خواهد شد زیرا شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین با ارائه آفر ویژه تور مشهد میتواند برای شما امکاناتی نظیرگشت شهری ( در شهر مشهد ) ، ترانسفر فرودگاهی ( فاصله فرودگاه مشهد تا هتل مورد نظر ) ، بیمه مسافرتی ( بیمه حین سفر با تور مشهد ) ، تور لیدر آشنا به شهر مشهد و معرفی مراکز خرید مشهد با تخفیف های باور نکردنی را فراهم کند .

  • اینگونه با خیال راحت از جاذبه های مقصدتان ( شهر مشهد ) لذت خواهید برد و با خاطره های خوبی از سفر به مشهد بازخواهید گشت .

دیگر نگران قیمت تور مشهد نباشید زیرا ما در شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین با ارائه تور لحظه آخری مشهد و تور ارزان قیمت مشهد ، شرایط را بگونه ای برای شما فراهم خواهیم کرد تا با کمترین هزینه برای تور ، بیشترین لذت را از سفرتان و پکیج تور انتخابی خود ببرید . 

  • ما قیمت های مختلفی برای تور مشهد  را خدمت شما ارائه خواهیم کرد تا با توجه به بودجه مورد نظرتان ، بهترین انتخاب تور را داشته باشید .
  • قیمت تور مشهد لحظه آخری با توجه به نوع هتل ، نوع ایرلاین ( بلیط پرواز داخلی به مقصد مشهد ) و سایر امکانات ارائه شده در تور متغیر خواهد بود .