MNC.CO

سفر به روسیه ( سرزمین تزارها ) :

روسیه پهناورترین کشور دنیا است و به دلیل همین پهناوری با کشورهای زیادی از شرق تا غرب دنیا همسایه است . این کشور مملو از جاهای دیدنی است و اگر کشور باشکوه روسیه را به عنوان مقصد سفرتان انتخاب کنید قطعا سفری سرشار از لذت و خاطره های خوب را همراه با تور روسیه شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین تجربه خواهید کرد .

تورهای گردشگری روسیه مانند تور مسکو ، تور شبهای سفید سن پترزبورگ ، تور شهر زیبای ساحلی سوچی و تور تماشای شفق قطبی در زمستان به لحاظ تعداد گردشگر ، در سال های پس از فرو پاشی شوروی در لیست مقاصد گردشگری برتر دنیا بوده است . روسیه ترکیبی از انواع جاذبه های گردشگری را دارد و از این جهت ، سفر به روسیه برای انواع سلیقه ها ، لذت بخش خواهد بود .

توصیه ما برای مسافرین عزیزی که میخواهند از تورهای لحظه آخری روسیه استفاده کنند  :

  • برای خرید این تور روسیه عجله نکنید چرا که یک ندانم کاری باعث می شود که این درصد تخفیف طوری زنده شود که انگار هیچ تخفیفی شامل حال شما نشده است .
  • جستجو کنید تا اطلاعات خوبی به دست آورید ، بهتر است با کسانی که از این تورها استفاده می کنند صحبت کنید و راه چاره را بپرسید .
  • در تورهای لحظه آخری هیچ واسطه گری وجود ندارد پس پول را مستقیم واریز نمایید تا یک مسافرت با کیفیت داشته باشید .
  • شماره پرواز بلیط هواپیما به مقصد مسکو و یا بلیط هواپیما به سن پترزبورگ ، ساعت حرکت ، فرودگاه مقصد و صندلی را چک کنید .