visa-dubai-001

ویزا امارات متحده عربی :

کشور امارات متحده عربی بخصوص شهر دبی از مقاصد پر رفت و آمد برای ایرانیان است ، با این وجود دریافت ویزا از شرایط بی چون و چرای ورود به این شیخ نشین عربی می‌باشد و پیشتر ویزا توریستی امارات برای گردشگران ایرانی به صورت ویزا عادی ، سرویس یک ماهه و سه ماهه با ارائه پاسپورت معتبر و کارت ملی صادر می‌شد اما چند ماهی به دلیل شیوع ویروس کرونا در سطح جهان و عوامل دیگر صدور ویزا از طرف سفارت برای ایرانیان به حالت تعلیق درآمد .

در حال حاضر این مشکل برطرف شده و طبق اعلام سفارت صدور ویزا توریستی دبی برای گردشگران ایرانی با شرایط جدید که در ادامه آمده از سر گرفته شده است .

شرایط اخذ ویزا امارات متحده عربی :

جهت اخذ ویزا امارات شرایط بسیاری جالبی وضع شده است ! شرایطی که در ادامه برای شما آمده است دقیقا طبق دستورالعمل‌ های سفارت امارات می‌باشد :

  • ویزا امارات به صورت الکترونیکی و در قالب تور صادر می شود .
  • دختران زیر ۱۸ سال به هیچ عنوان نمی‌توانند برای اخذ ویزا امارات به صورت انفرادی اقدام کنند .
  • آقایان زیر ۱۸ سال برای اخذ ویزا انفرادی امارات ، حتما باید شناسنامه پدر و مادر خود را نیز ارائه کنند .
  • اگر از هر فرودگاهی غیر از دوبی ( ابوظبی ، شارجه و غیره ) وارد امارات می‌شوید باید در فرم درخواست ویزا امارات این نکته را به افسران ویزا اطلاع دهید .
  • چنانچه به هر دلیلی بیشتر مدت مندرج در ویزا در کشور امارات اقامت داشته باشید باید جریمه نقدی پرداخت کنید و یا حتی به زندان بروید !
visa-dubai-002
visa-dubai-003

نگاه کلی به اخذ ویزا دبی :

ویزا امارات به صورت الکترونیکی صادر می‌شود و معمولا این ویزا در قالب تورهای گروهی صادر می‌شود اما با ارائه چک و یا ضمانت نامه بانکی نیز می‌توانید موفق به اخذ ویزا امارات به صورت انفرادی شوید .

  • توجه داشته باشید که حتما باید از طریق یک کفیل برای اخذ ویزا دبی اقدام کنید و شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین به عنوان کفیل برای متقاضیان اقدام به اخذ ویزا دوبی می‌کند .
  • ویزا دبی به ۲ صورت فوری و عادی اقدام می‌شود و در حدود 2 روز کاری به درخواست ویزای فوری و در حدود ۷ روز کاری به درخواست ویزای عادی دبی جواب داده می‌شود .
  • دختران زیر ۱۸ سال به هیچ عنوان نمی‌توانند تنها به دوبی سفر کنند و برای پسران زیر ۱۸ سال نیز به شناسنامه پدر و مادر نیاز می‌باشد .
  • توجه داشته باشید که نیازی به ترجمه مدارک ویزای دبی نیست و فقط ارائه اسکن اصل مدارک کفایت می‌کند .

مدارک اخذ ویزا امارات :

جهت اخذ ویزای امارات نیازی به ترجمه مدارک نیست و ارائه اسکن ( توجه فرمائید که حتماً می بایست مدارک اسکن شده باشد و در غیر این صورت درخواست شما ترتیب اثر داده نمی شود ) مدارک کفایت می‌کند توجه داشته باشید که برای تحویل مدارک درخواست ویزا به هیچ عنوان خودتان اقدام نکنید و یا به سفارت امارات مراجعه نکنید چرا که درخواست ویزا حتما باید از طریق یک کفیل انجام شود ، چک لیست مدارک ویزای دبی به شرح زیر می‌باشد :
ردیف مدارک مورد نیاز
1 تکمیل فرم درخواست ویزای امارات
2 عقد قرارداد اخذ ویزا + پرداخت مبلغ ویزا
3 ارائه چک معتبر یا ضمانت نامه بانکی ( تضمین بازگشت به کشور )
4 پاسپورت متقاضی با حداقل ۷ ماه اعتبار
5 اسکن صفحه اول پاسپورت
6 اسکن صفحه اول و دوم شناسنامه 
7 اسکن پشت و رو کارت ملی
8 اسکن عکس ۳ * ۴ با پس زمینه سفید
visa-dubai-004

اخذ ویزا دبی از طریق شرکت موج نیلی کاسپین :

توجه داشته باشید که برای تحویل مدارک درخواست ویزا به هیچ عنوان خودتان اقدام نکنید و یا به سفارت امارات مراجعه نکنید و بهتر است جهت اخذ ویزا دبی از طریق یک کفیل ( آژانس مسافرتی و یا کارگزار معتبر ) انجام شود .

  • مراحل اخذ ویزا امارات متحده عربی از طریق شرکت موج نیلی کاسپین به شرح زیر می باشد :

 

ردیف مراحل اخذ ویزا
1 درخواست اخذ ویزا امارات به شرکت موج نیلی کاسپین توسط متقاضی ( اینجا )
2 اعتبار سنجی ، تحلیل و بررسی شرایط و درخواست شما توسط کارشناسان ما و در صورت صحت اطلاعات وارد شده ، تعیین وقت مراجعه حضوری متقاضی جهت مشاوره و عقد قرارداد
3 عقد قرارداد ، ارائه مدارک و پرداخت هزینه ( اخذ ویزا امارات ) از سوی متقاضی
4 آغاز مراحل اخذ ( ویزا امارات ) از سوی کارشناسان شرکت موج نیلی کاسپین

برای دریافت مشاوره تلفنی با کارشناسان ما در تماس باشید .