وقت سفارت اوکراین

کشور اوکراین :

 کشور اوکراین به لحاظ وسعت دومین کشور بزرگ اروپا پس از روسیه به حساب می آید که از شمال با بلاروس ، از شمال شرق و شرق با روسیه ، از جنوب و جنوب غربی با رومانی و مولداوی و از غرب با کشورهای لهستان ، رومانی و اسلواکی و از طریق دریای سیاه با ترکیه ، بلغارستان و گرجستان دارای مرز مشترک می باشد ، این سرزمین در پی جنگ های متعدد تجزیه شد و تحت کنترل سایر کشورها بویژه لهستان و از اواخر قرن هجدهم تحت لوای روسیه در آمد .

در زمان شوروی کشور اوکراین واجد حق رای در سازمان ملل متحده بوده و پس از انقلاب اکتبر سال 1917 در روسیه ، بعنوان یکی از ارکان چهارگانه جماهیر سوسیالیستی اتحاد شوروی محسوب می شد و در تاسیس و انحلال این امپراطوری سهم بسزائی ایفا نموده است و در تاریخ 1991/08/24 پس از فروپاشی شوروی به استقلال رسید .

visa-uk-003
visa-uk-002

وقت سفارت اوکراین :

اکراین نگین اروپای شرقی یکی از بزرگترین کشورهای اروپایی است و از نظر گردشگری رتبه هشتم در اروپا را دارد ، اوکراین دارای تنوع فرهنگ و رسوم چند هزار ساله می باشد که با گشتن میان مردم می توان آن را تجربه و لمس نمود .

افراد با اهداف گوناگونی به اوکراین سفر می کنند ، یکی برای تحصیل دیگری برای کار و یکی هم با اهداف تویستی ، هدف هر چه که باشد متقاضیان سفر و یا مهاجرت به کشور اوکراین باید برای سفر و ورود به این کشور اجازه ورود دریافت نمایند که این اجازه با صدور ویزا امکان پذیر است و اولین قدم برای اخذ ویزا اوکراین دریافت ، وقت سفارت این کشور می باشد و متقاضیان اخذ ویزا در تاریخ و ساعت مشخص به جهت تحویل مدارک ، انجام مصاحبه و انگشت نگاری به سفارت مراجعه نمایند و از آنجا که هرگونه اشتباه در انجام مراحل درخواست وقت سفارت یا ارسال اطلاعات و تحویل مدارک متقاضی ، منجر به رد شدن درخواست صدور ویزا خواهد شد توصیه می شود برای اطمینان از درستی روند کار انجام امور مربوط به تعیین وقت سفارت را به شرکتهای معتبر گردشگری دارای مجوز بسپارید .

اخذ وقت سفارت اوکراین :

سفر به کشور زیبا اوکراین وابسته به اخذ ویزا است و اولین قدم برای اخذ ویزا دریافت وقت سفارت و سپس حضور در مرکز VFS یا سفارت کشور اوکراین به جهت انجام مصاحبه ، انگشت نگاری و تحویل مدارک خواسته می باشد که قاعدتاً وجود یک مشاور با تجربه در این زمینه باعث افزایش سرعت کار و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه اضافی متقاضی ویزا می باشد و در نتیجه شانس اخذ ویزا شما افزایش پیدا خواهد کرد .

و از آنجا که هرگونه اشتباه در تکمیل فرم درخواست ویزا و انجام مراحل درخواست وقت سفارت اوکراین در سایت یا ارسال اطلاعات متقاضی منجر به رد شدن وقت سفارت خواهد شد ، توصیه می شود برای اطمینان از درستی روند کار انجام امور مربوط به تعیین وقت سفارت را به کارشناسان مجرب شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین بسپارید .

visa-uk-001

مدارک مورد نیاز جهت حضور در مرکز VFS یا سفارت اوکراین :

مدارک مورد نیاز جهت ارائه به سفارت طبق ویزا انتخابی شما می باشد لذا برای هر نوع ویزایی که درخواست می‌کنید باید مدارک مخصوصی ارائه نمائید که چک لیست مدارک عمومی مورد نیاز ( اخذ ویزا اوکراین ) جهت ارائه به مرکز VFS یا سفارت اوکراین به شرح زیر می باشد :

 

ردیف مدارک مورد نیاز
1 فرم درخواست ویزا اوکراین
2 گذرنامه ( دارای حداقل 7 ماه اعتبار و 2 صفحه خالی ) 
3 کانفرم وقت سفارت
4  شناسنامه و کارت ملی متقاضی و همراهان ایشان
5  بیمه مسافرتی 35000 یورو 
6 مستندات تمکن مالی ( صورتحساب بانکی با موجودی 100/000/000 ریال به بالا )
7 گواهی اشتغال به کار یا قرارداد کاری و …
8 فیش واریزی هزینه ویزا 
9 رزرو هتل ( مدارک مربوط به محل اقامت )
10 رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما
11 ارائه دعوت نامه ( در صورت وجود )
12  2 قطعه عکس رنگی جدید با زمینه سفید 4.5 * 3.5 

توجه : 

1 ) کلیه مدارک فارسی باید در دار الترجمه رسمی به زبان انگلیسی ترجمه و ممهور به مهر و امضا دار الترجمه شود .

2 ) متقاضی ویزا موظف است از کلیه مستندات کپی تهیه نموده و به پیوست اصول اسناد به سفارت ارائه نماید .

3 ) تمامی فتوکپی‌ و ترجمه ها در برگه های سایز A4 به صورت یکرو و فاقد منگنه ارائه شود ( برگه‌های سایز کوچک‌ تر یا بزرگتر از سایز A4 قابل‌ پذیرش نمی باشد )

4 ) عکس متقاضی الزاماً به صورت رنگی با ۷۵% چهره ، زمینه سفید و حداکثر در 3 ماه گذشته تهیه شده باشد .

5 ) تاریخ سفر باید با ضمانت نامه و مدت بیمه مسافرتی مطابقت داشته و می بایست تاریخ رزرو هتل و بلیط هواپیما 15 روز بعد از روز وقت سفارت باشد .

6 ) متقاضیان نمی توانند زودتر از سه ماه قبل از تاریخ مورد نظر سفر خود درخواست ویزا بدهند و زمان رسیدگی به ویزا معمولا تا 15 روز است .

مراحل اخذ وقت سفارت اوکراین از طریق شرکت موج نیلی کاسپین به شرح زیر می باشد :

ردیف شرح
1 درخواست اخذ وقت سفارت اوکراین به شرکت موج نیلی کاسپین توسط متقاضی ( اینجا )
2 بررسی درخواست و مدارک متقاضی توسط کارشناسان ما و در صورت تکمیل بودن مدارک ارسال قرارداد به متقاضی
3 پرینت و امضاء قرارداد توسط متقاضی و سپس ارسال به شرکت موج نیلی کاسپین
4 واریز هزینه ( دریافت وقت سفارت اوکراین ) از سوی متقاضی
5 آغاز مراحل اخذ وقت سفارت اوکراین از سوی کارشناسان شرکت موج نیلی کاسپین

ما چه خدماتی را به شما ارائه می کنیم :

مستندات زیر از جمله مدارک مورد نیاز اخذ ویزا اوکراین می باشد که در صورت دریافت وقت سفارت از طریق شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری موج نیلی کاسپین به متقاضی دریافت ویزا ارائه خواهد شد :

ردیف شرح
1 تنظیم اپلیکیشن ویزا اوکراین
2 کانفرم وقت سفارت اوکراین
3  رزرو هتل ( غیر قطعی )
4 رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما ( غیر قطعی )
5  بیمه مسافرتی 

برای دریافت مشاوره تلفنی با کارشناسان ما در تماس باشید .